Aktualności

Płyta Diakonii Muzycznej z 2000r.


W lecie 2000 roku, który był Rokiem Jubileuszowym w Kościele, członkowie ówczesnej Diakonii Muzycznej Wspólnoty MARANA THA zgromadzili się na wspólnej modlitwie z pragnieniem stworzenia kilku utworów inspirowanych duchowością Wspólnoty. I tak, w salce parafialnej zwanej "jajcarnią", w pocie czoła narodził sie całkowicie autorski materiał, który domowym sposobem udało się nam zarejestrować. Po kilkunastu latach ze łzą w oku słuchamy tych pieśni, mając pewność, że było to dzieło Ducha w nas. MARANA THA - Przyjdź, Panie Jezu!

 

1.Radujmy się!

2.Czekam na Ciebie

3.Psalm 68

4.Światłość świata

5.Ja Oblubienica

6.Psalm 136

7.Proroctwo Joela

8.Zwiastowanie

9.Wyśpiewuj Syjonie

plyta2

 

 

 

 

spotkania

Parafia p.w. Ducha Świętego w Poniatowej

ihop

 

spiewnik

 

MUZYKA

Płyta z 2000r.