Aktualności

Rozpoczęcie nowego roku formacji 2012/13


Dnia 26.09.2012 r. rozpoczęliśmy nowy rok formacji w naszej wspólnocie. Zgromadziliśmy się o 18:00 w Kościele pw. Ducha Świętego w Poniatowej na uroczystej Mszy św. Powitaliśmy nowego Pasterza – księdza Łukasza Głaza. Na Eucharystii obecny był również nasz były pasterz – ksiądz Paweł Matusik, który wprowadził nas w nowy rok swoim słowem o wielkiej potrzebie formacji.

  • m1
  • m2
  • m3
  • m4
  • m5

 


Po zakończonej Mszy Św. odbyło się błogosławieństwo nowego lidera - Joanny Puciłowskiej, jego zastępcy - Łukasza Morguta oraz animatorów . Następnie przy kawie, herbacie i dobrych ciastkach doświadczyliśmy daru wspólnoty poprzez wspólną modlitwę, śpiew i rozmowy w gronie znajomych.
Z kapłańskim błogosławieństwem i nowym zapałem do pracy rozeszliśmy się do naszych wspólnot rodzinnych . Wierzymy, że Bóg zatroszczy się o swoje dzieło, jakim jest nasza wspólnota i będzie nas prowadził w trudnościach.

 

 

 

 

 

spotkania

Parafia p.w. Ducha Świętego w Poniatowej

ihop

 

spiewnik

 

MUZYKA

Płyta z 2000r.